یکشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۶

سایت کارآفرین ها: این پایگاه اینترنتی، یک فضای مناسب برای کسب اطلاعات در حوزه کارآفرینی است. همان گونه که مدیر این سایت در بخش درباره ما گفته است، کارآفرین ها تلاش دارد تا به موضخانوعات به شکل واقع بینانه نگاه کند. البته سایت دیگری به عنوان زیر مجموعه سایت کارآفرین ها با نام پرسیار می باشد، که در این سایت نیز مطالب مفیدی یافت می شود. از آن جمله بیوگرافی که از آقای خسرو سلجوقی سلطان کرم ایران و نیز عضو هیئت مدیره تعاونی خوشه زمین سالم آمده است. شما می توانید این بیوگرافی را از اینجا مطالعه کنید.

پایگاه مروج کشاورزی نوین: این پایگاه علمی، آموزشی، خبری و حامی همایش ها و پایگاه مقالات علوم کشاورزی و منابع طبیعی است. این پایگاه با 5700 عضو یکی از فعالین حوزه خبری علوم کشاورزی است. برای بازدید از این پایگاه می توانید از اینجا وارد شوید.

 قصه های خانم بهداشت: وبلاگی مفید و آموزنده  به خصوص برای معلمان مدرسه که توسط سرکار خانم لاجوردی، معلم بهداشت و دلسوز کودکان و بچه مدرسه ای ها، که علاقه زیاد ایشان به ورمی کمپوست و کرم آیزنیا فتیدا موجب شده تا ایشان به معرفی و ترویج استفاده از کرم آیزنیا فتیدا در مدارس و منازل اقدام کنند. نام این وبلاگ خانم بهداشت نام داره و در آن قصه و اشعاری از  ایشان در خصوص طبیعت، محیط زیست و ... قرار دارد. شما می توانید علاوه بر وبلاگ خانم لاجوردی با همراه ایشان به شماره 09122597923 تماس بگیرید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

برچسب ها

پیوند با وبگاه های محیط زیست

برخی از سایت های مرتبط با وبگاه های محیط زیست را در قسمت زیر مشاهده نمایید.
کارآفرینها
  • تلاش ما بر آن است در وبسایت های کارآفرینها و پیشرفت، به نحوی واقع بینانه به مسائل بنگریم.