یکشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۶
فراخوان همکاری مطلب ویژه
1393.مرداد
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تعاونی خوشه زمین سالم برای گسترش فعالیت‌های خود در راستای دستیابی به زمینی سالم و ساماندهی فعالیت‌های مفید به منظور برداشتن گامی بلند در جهت حفظ و ارتقای کیفی محیط زیست و غذای سالم در نظر دارد تا با افراد علاقه‌مند همکاری نماید.

 لذا از تمامی کسانی که گمان می‌کنند می‌توانند در بخش‌های جدید وبگاه مانند فروشگاه آنلاین، آموزش آنلاین، مشاوره آنلاین و شبکه‌های اجتماعی نقشی مفید ایفا نمایند دعوت به عمل می‌آید تا فرم فراخوان همکاری را تکمیل نمایند تا در اولین فرصت با آنها تماس گرفته و جزییات همکاری شرح داده شود.

زمینه های همکاری با خوشه سالم:

نکته: کاربران گرامی مطالعه این قسمت به فضای بیشتر فی مابین برای همکاری با خوشه زمین سالم کمک خواهد کرد.

فروشگاه آنلاین:

فروش محصولات مرتبط با محیط زیست و صنعت کشاورزی به صورت مشارکتی در فروشگاه آنلاین خوشه زمین سالم برای دوست داران محیط زیست و زمینی سالم.

آموزش الکترونیکی

همکاری در زمینه آموزش الکترونیکی یا آموزش مجازی در مرکز آموزش مجازی خوشه زمین سالم برای فرهنگ سازی در موضوع های محیط زیست، کشاورزی و موضوعات مرتبط

انتشار مقالات

به اشتراک گذاری مقالات شما با نام نویسیده و رعایت قوانین کپی رایت در وبگاه خوشه زمین سالم و در شبکه های اجتماعی مرتبط به خوشه زمین سالم برای فرهنگ سازی بهتر در زمینه های مرتبط با محیط زیست سالم و کشاورزی

تبادل لینک

تبادل لینک با سایت های علاقمند به محیط زیست و کشاورزی برای به اشتراک گذاری بازدید کنندگان

اختصاص یک صفحه در شبکه اجتماعی وبگاه خوشه زمین سالم

برای انشار و به اشتراک گذاری مطالب اساتید محترم در زمینه محیط زیست و کشاورزی وبگاه خوشه زمین سالم مفتخر است در این راستا با اختصاص دادن صفحات اجتماعی وبگاه خود در راه فرهنگ سازی در زمینه زمین سالم قدم کوچکی بر دارد.

اشتراک ویژه تالار پرسش و پاسخ

وبگاه خوشه زمین سالم از استاتید نام دار و پر سابقه در زمینه محیط زیست و کشاورزی دعوت به عمل می آورد تا با اشتراک در این تالار پاسخ سوالات کاربران علاقمند به محیط زیست و کارآفرین های جوان در زمینه کشاورزی را بدهند و در این زمینه قدمی حتی کوچک بردارند.

ثبت در بانک اطلاعاتی خوشه زمین

وبگاه خوشه زمین سالم برای جمع آوری بانک اطلاعاتی افراد فعال در زمینه محیط زیست و کشاورزی سعی بر این دارد با جمع آوری این اطلاعات و داده کاوی آنها آمار های خیره کنندی از دوستداران محیط زیست جمع آوری نمایید در طرح های مشارکتی در سطح ملی از پتانسیل های این افراد استفاده شود.

 

جهت مشاهده و تکمیل فرم فراخوان همکاری  کلیک نمایید.

 

خواندن 4008 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 مرداد 1393 ساعت 15:43

برچسب ها

پیوند با وبگاه های محیط زیست

برخی از سایت های مرتبط با وبگاه های محیط زیست را در قسمت زیر مشاهده نمایید.
کارآفرینها
  • تلاش ما بر آن است در وبسایت های کارآفرینها و پیشرفت، به نحوی واقع بینانه به مسائل بنگریم.