یکشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۶
شرکت تعاونی خوشه زمین سالم حاصل پیمان جمعی از دست اندرکاران و پیشگامان عرصه تولید کرم‌پوسال و ورمی‌کالچر است و با ده سال سابقه در عرصه‌های علمی و صنعتی این کسب وکار نو پا را در ایران راه‌اندازی و در معرفی آن تلاش کرده است. این تعاونی با بررسی چالش‌های پیش روی این صنعت نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کرده و بر آن است با اتصال دانش، تجربه و توانمندی بزرگان این صنعت در کشور به خیل عظیم مشتاقان فعالیت در کسب‌وکاری سالم، خداپسند و با درآمد مکفی قدم موثری در افزایش تولید سالم ملی برداشته و بنیه اقتصادی اعضای خود را تقویت کند و با اتکا به خرد جمعی و مشارکت عمومی صنایع بالادستی کرم خاکی راکه در کشور‌های توسعه یافته و با روشهای پیشرفته دانش‌بنیان ایجاد شده و ارزش افزوده بالایی را نصیب صاحبان این صنعت می‌کند با استفاده از متخصصان داخلی در کشور ایجاد کند. این تعاونی در حال حاضر دانش فنی تولید پروتئین هیدرولیز شده را که یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین روشهای تغذیه پروتئین دام، طیور و آبزیان است در اختیار دارد و با ارتباط منسجم با مراکز دانشگاهی و مراکز پژوهشی درصدد است شاخه دیگر این صنعت پر برکت یعنی تولید محصولات بهداشتی و آرایشی را راه‌اندازی کند.

سه گروه برای عضویت در تعاونی پیش‌بینی شده است:

1- کسانی که در حال حاضر دارای کارگاه تولیدکرم‌پوسال بوده و مایلند در خصوص فروش کرم مازاد و کرم‌پوسال تولیدی خود به بازار‌های مطمئنی راه یابند و با اتصال به مرکزیتی جامع با پشتوانه علمی و تجربی بالا از آخرین روشهای بین‌المللی برای افزایش بهره‌وری و بهبود کیفیت تولیدات و در نتیجه سود بیشتر بهره‌مند گردند. این گروه می‌توانند با خرید حداقل سهام (یکصد سهم) به عضویت تعاونی درآمده و در شبکه توزیع و فروش گسترده داخلی فعالیت کنند؛ و در صورتی به طور کامل از خدمات تعاونی بهره‌مند خواهند شد که به ازای هر مترمربع بستر تولیدی یک سهم خریداری کرده باشند.

2- علاقمندان به راه‌اندازی کارگاه کرم‌پوسال: متقاضیان احداث کارگاه کرم‌پوسال با خرید سهام تعاونی به میزان مساحت بستر‌های کارگاه خود از مزایای زیر بهره‌مند گردند:

2-1- ارائه طرح توجیهی و برآورد هزینه پس از عضویت در تعاونی و خرید حداقل یکصد سهم و پرداخت یک میلیون ریال پیش پرداخت تهیه طرح توجیهی در این مرحله شرایط فیزیکی و جغرافیایی محل احداث کارگاه و توان مالی متقاضی و سایر اطلاعات مربوطه باید به بخش مطالعات طرح توجیهی تعاونی تحویل گردد.

2-2- ارائه آموزش‌های لازمه و نظارت بر احداث بستر‌ها و راه‌اندازی تولید، توسط مشاوران تعاونی انجام خواهد شد.

3- علاقمندان خرید سهام برای مشارکت در طرحهای تعاونی: این گروه شامل طیف عظیمی از علاقمندان به ایجاد زمین سالم هستند، که مایلند سرمایه خویش را در جایی بکار گیرند که علاوه بر ایجاد درآمد با عضویت در تعاونی خوشه زمین سالم گام بلندی در حفظ و ارتقای کیفی محیط‌زیست و غذای سالم بردارند. این گروه مانند سایر سهامداران برای مشارکت در طرحهای بزرگی مانند تولید ورمی‌میل (پروتئین هیدرولیز شده با منشاء کرم خاکی به منظور تغذیه دام، طیور و آبزیان)، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر تولیدات مرتبط با ایمنی و سلامت
متقاضیان خرید سهام می‌توانند با مطالعه بروشور، از طریق بخش تماس با ما نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید کاربرگ خرید سهام اقدام کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

برچسب ها

پیوند با وبگاه های محیط زیست

برخی از سایت های مرتبط با وبگاه های محیط زیست را در قسمت زیر مشاهده نمایید.
کارآفرینها
  • تلاش ما بر آن است در وبسایت های کارآفرینها و پیشرفت، به نحوی واقع بینانه به مسائل بنگریم.